Avcılar Anadolu Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

avcılar anadolu hastanesi

Özel hastaneler – İstanbul hastaneleri rehberinden Avcılar Anadolu Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

AVCILAR ANADOLU HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Avcılar Anadolu Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren özel hastanedir. Avcılar Anadolu Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Avcılar Anadolu Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Anadolu Hastaneleri’nin İstanbul’da olan diğer hastanesi Silivri ilçesinde yer almaktadır. İş başvurusu, eleman alımı ve personel alımları için hastane ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Avcılar Anadolu Hastanesi doktorları – hekimleri:  Prof. Dr. Ali Çay, Prof. Dr. Alpaslan KULALI, Prof. Dr. Hasan KAYNAR, Prof. Dr. Ali Okur, Doç Dr. Ahmet TEMİZ, Doç. Dr. Emre AKKAYA, Doç. Dr. İbak GÖNEN, Doç. Dr. Salih İNAL, Doç. Dr. Fatih KUZU, Dr. Ali KARAÇINAR, Dr. Hasan MERAL, Op. Dr. Özcan KARADEMİR, Op. Dr. Abdurrahman TOKMAK, Uzm. Dr. İrfan GÜNER, Op. Dr. Adem ÖZEL, Uzm. Dr. Bilal TOKA

Avcılar Anadolu Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Özel Avcılar Anadolu Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Metrobüs ile Avcılar durağında inerek, Parseller’den geçen İETT hatları ile veya Avcılar Anadolu Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un merkezi noktalarına uzak bir konumdadır.
İstanbul Özel Avcılar Anadolu Hastanesi adresi nerede? İstanbul Avrupa Yakası, Avcılar ilçesi, Parseller’de bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Avcılar Anadolu Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

2 thoughts on “Avcılar Anadolu Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları


  1. Kan tahlili, idrar tahlili, ultrason ve röntgen akciğer fiyatlarını öğrenmek istiyorum.

  2. Bugün nöroloji kontrole gittim benden 20 tane olan kan testi ve emg istendi fiatı 1400 tl gibiymiş hastayımı önce düşğnüyor yoksa hastane gelirinimi acaba lütfem cevap yazın ona göre sosyal medya ve şlgili mercilerle paylaşayım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7