Silivri Anadolu Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

silivri anadolu hastanesi

Özel hastaneler – İstanbul hastaneleri rehberinden Silivri Anadolu Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

SİLİVRİ ANADOLU HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Silivri Anadolu Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren özel hastanedir. Silivri Anadolu Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Silivri Anadolu Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Anadolu Hastaneleri’nin İstanbul’da olan diğer hastanesi Avcılar ilçesinde yer almaktadır. İş başvurusu, eleman alımı ve personel alımları için hastane ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Silivri Anadolu Hastanesi doktorları – hekimleri:   Doç. Dr. İbak GÖNEN, Doç. Dr. Feza NURÖZLER, Doç. Dr. Salih İNAL, Dr. Ali KOCAOĞLU, Dr. Halil NARLI, Op. Dr. Oğuz ÖZCAN, Op. Dr. Hüseyin KORUCU, Doç. Dr. Fatih KUZU, Dr. Hasan MERAL, Dr. Ali KARAÇINAR, Uzm. Dr. Bilal TOKA, Op. Dr. Abdurrahman TOKMAK, Uzm. Dr. İrfan GÜNER, Op. Dr. Çağdaş PAMUK, Uzm. Dr. Cevdet BECERİK, Uzm. Dr. Serkan GÖKÇAY, Op. Dr. Anar ALİYEV, Uzm. Dr. Şükriye ALAYURT, Op. Dr. Duygu YARDIM, Op. Dr. Cem Hakan YURTSEVER, Op. Dr. Emine ÖZCAN, Op. Dr. Fümeral İNCE, Op. Dr. Hakkı İNCE, Op. Dr. Mehmet Akif KOÇER, Op. Dr. Mehmet Sadık BİNGÜL, Op. Dr. Özgür IRMAK, Op. Dr. Ülker MORALAR, Uzm. Dr. Ahmet Hakan DİKENER, Uzm. Dr. Altay Tolga ŞENTÜRK, Uzm. Dr. Belgin UYSAL ERDAL, Uzm. Dr. Dilek Özkök KIZILCA, Uzm. Dr. Faik ÜÇÜNCÜ, Uzm. Dr. Hızır AYDIN, Uzm. Dr. Münevver İNCE, Uzm. Dr. Seyfettin ÜSTÜNSOY, Uzm. Dr. Sibel DUYSAK, Dt. Cansu CAMBAZOĞLU, Dt. İbrahim Halil DAĞCI, Dt. Mehmet Büdüş, Uzm. Psk. Tuğçe Eken, Dyt. Pınar Öztürk

Silivri Anadolu Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Özel Silivri Anadolu Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Metrobüs, metro, tramvay ile doğrudan ulaşım mümkün değildir. Otogardan kalkan Silivri otobüslerine binerek Silivri’de indikten sonra, Silivri Anadolu Hastanesi durağından geçen 303 ve E303 nolu İETT hatları ile veya Silivri Anadolu Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un merkezi noktalarına çok uzak bir konumdadır.
İstanbul Özel Silivri Anadolu Hastanesi adresi nerede? İstanbul Avrupa Yakası, Silivri ilçesi, Mimar Sinan’da bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Silivri Anadolu Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

2 thoughts on “Silivri Anadolu Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları


  1. Burası kadar vurdum duymaz bir hastene yok orda ameliyat oldum vericegimiz parayı Silivri yaşam hastanesi ne veririm ilgi alaka var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7