Gaziantep Üniversitesi Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

gaziantep üniversitesi hastanesi

Üniversite hastaneleri – G. Antep tıp fakültesi hastaneleri rehberinden G. Antep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Gaziantep Üniversitesi Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde olarak hizmet veren özel hastanedir. Gaziantep Üniversite Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Gaziantep Üniversitesi Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastanenin tam adı, Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi’dir. Eleman, işçi ve personeli alımı ile iş başvurusu için hastane le iletişim kurmanız gerekmektedir.

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi doktorları – hekimleri: Dr. NAZAN BAYRAM, Dr. FÜSUN FAKILI, Doç.Dr. MAHŞUK TAYLAN, Doç.Dr. CENGİZHAN SEZGİ, Dr. SİBEL DOĞRU, Prof.Dr. SEMİH GİRAY, Prof.Dr. AYLİN HENGİRMEN AKÇALI, Doç.Dr. SIRMA GEYİK, Doç.Dr. YUSUF İNANÇ, Doç.Dr. ERTAN VURUŞKAN, Doç.Dr. İRFAN VEYSEL DÜZEN, Doç. Dr. GÖKHAN ALTUNBAŞ, Prof.Dr. MUSTAFA NAMIDURU, Prof. Dr. İLKAY KARAOĞLAN, Prof. Dr. ABDURRAHMAN ALTINDAĞ, Prof.Dr. FARUK YAĞCI, Prof.Dr. AHMET ERBAĞCI, Prof.Dr. İLKER SEÇKİNER, Prof.Dr. M. SAKIP ERTURHAN, Doç.Dr. ÖMER BAYRAK, Doç. Dr HALUK ŞEN, Prof.Dr. METE GÜROL UĞUR, Prof.Dr. ÖZCAN BALAT, Prof.Dr. İRFAN KUTLAR, Doç.Dr.HÜSEYİN ÇAĞLAYAN ÖZCAN, Prof.Dr. KIVANÇ GÜNGÖR, Prof.Dr. NECDET A. BEKİR, Prof. Dr. OĞUZHAN SAYGILI, Prof. Dr. ŞEYHMUS ARI, Doç. Dr. ALPER METE, Doç. Dr. SABİT KİMYON, Doç. Dr. NECİP KARA

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Şahinbey Hastanesi durağından geçen Karataş otobüsleri ile veya Şahinbey Araştırma Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane Gaziantep’in merkezi noktalarına yakın sayılabilecek bir konumdadır.
Gaziantep Üniversitesi Araştırma Hastanesi adresi nerede? G. Antep, Şahinbey ilçesi, Üniversite Bulvarı’nda bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Gaziantep Üniversitesi Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

2 thoughts on “Gaziantep Üniversitesi Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları


  1. Sabah erkenden gidince randevusuz sıra alabilir miyiz gaziantep üniversitesi şahinbey araştırma ve uygulama hastanesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7