Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

gaziantep onkoloji hastanesi

Üniversite hastaneleri – G. Antep tıp fakültesi hastaneleri rehberinden Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Onkoloji Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ONKOLOJİ HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Gaziantep Onkoloji Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde olarak hizmet veren özel hastanedir. Gaziantep Onkoloji Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastanenin tam adı, Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Onkoloji Hastanesi’dir.

Gaziantep Araştırma Onkoloji Hastanesi doktorları – hekimleri: Prof.Dr. VAHAP OKAN, Prof.Dr. MUSTAFA PEHLİVAN, Doç.Dr. Handan HAYDAROĞLU ŞAHİN, Doç. Dr. Fatih TEKER, Doç.Dr. Tülay KUŞ, Prof.Dr. Zeynel Abidin ÖZTÜRK, Prof. Dr. Sinan AKBAYRAM

Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Gaziantep Onkoloji Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Onkoloji Hastanesi durağından geçen otobüsler ile veya Onkoloji Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane Gaziantep’in merkezi noktalarına yakın sayılabilecek bir konumdadır.
Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Onkoloji Hastanesi adresi nerede? G. Antep, Şahinbey ilçesi, Beştepe’de bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Gaziantep Onkoloji Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7