İnönü Üniversitesi Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

inönü üniversitesi hastanesi (turgut özal tıp merkezi)

Üniversite hastaneleri – Malatya tıp fakültesi hastaneleri rehberinden Malatya İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

İnönü Üniversitesi Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde olarak hizmet veren özel hastanedir. İnönü Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. İnönü Üniversitesi Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastanenin tam adı, İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi’dir. Karaciğer konusunda dünyanın en iyi hastanelerinden biri olmakla birlikte, ortopedi ve hematoloji polikliniklerinin tedavi kalitesi oldukça düşüktür.

Malatya İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi doktorları – hekimleri: Prof. Dr. Ali Beytur, Dr.  Yüksel Toplu, Dr.  Üyesi Mustafa Namık Öztanır, Doç. Dr. İlhan Geçit, Dr. Abuzer Gündüz, Prof. Dr. Melih Karıncaoğlu, Uzm. Dr. Erdem Barış Cartı, Uzm. Dr. Mehmet Tecellioğlu, Prof. Dr. Hakan Harputluoğlu, Prof. Dr. M.Arif ALADAĞ, Prof. Dr. S.Çağatay ÖNAL, Doç. Dr. M. Akif DURAK, Prof. Dr. Ahmet Sami AKBULUT, Prof. Dr. Cengiz ARA, Prof. Dr. Mustafa ATEŞ, Prof. Dr. Cemalettin AYDIN, Prof. Dr. Abuzer DİRİCAN, Prof. Dr. M. Fethi CEYLAN, Prof. Dr. Kadir ERTEM, Prof. Dr. Ahmet HARMA, Doç. Dr. Reşit SEVİMLİ, Prof. Dr. İlhan GEÇİT, Prof. Dr. Fatih OĞUZ, Prof. Dr. H.Birgül CUMURCU, Prof. Dr. Rıfat KARLIDAĞ, Prof. Dr. Şükrü KARTALCI, Prof. Dr. Ahmet Ünal, Prof. Dr. Cemal FIRAT

İnönü Üniversitesi Turgut Özal Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Troleybüs (trambüs) ile TÖTM istasyonunda inerek, İnönü Üniversitesi durağından geçen Motaş otobüsleri ile veya Turgut Özal Tıp Merkezi Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane Malatya’nın merkezi noktalarına uzak sayılabilecek bir konumdadır.
İnönü Üniversitesi Araştırma Hastanesi adresi nerede? Malatya, Battalgazi ilçesi, Bulgurlu’da bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** İnönü Üniversitesi Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

One thought on “İnönü Üniversitesi Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7