Silivri Devlet Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatı

silivri devlet hastanesi

Devlet hastaneleri – İstanbul devlet hastaneleri rehberinden Silivri Eğitim ve Araştırma Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

SİLİVRİ DEVLET HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Silivri Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren kamu hastanesidir. SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS kapsamında ücretsiz muayene olunabilmektedir. Ancak herhangi bir sağlık güvencesi olmaksızın yani Silivri Devlet Hastanesi sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katılım payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Silivri Devlet Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastanenin tam adı Silivri Doktor Necmi Ayanoğlu Devlet Hastanesi’dir. İstanbul’un en uzak ilçesi olan Silivri’deki devlet hastanesi olarak hasta kabulü muayene randevusu almaktadır.

Bakırköy Devlet Hastanesi doktorları – hekimleri: Dr. Mustafa Karalar, Dr. Bülent Kaptan, Dr. Muhammed Masum Koşal, Dr. Sevim Atakan Aksoy, Dr. Babür Süer, Dr. Elif Esra Arpağ, Dr. Ayşenur Şahin, Dr. Ahmet Hekimoğlu, Dr. Havva Didem Üstün

Dr. Necmi Ayanoğlu Devlet Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR laboratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Silivri Necmi Ayanoğlu Devlet Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Metrobüs, metro, tramvay ile doğrudan ulaşım mümkün değildir. Otogardan kalkan Silivri otobüslerine binerek Silivri’de indikten sonra, Silivri Necmi Ayanoğlu Hastanesi durağından geçen 303 ve E303 nolu İETT hatları ile veya Silivri Devlet Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un merkezi noktalarına çok uzak bir konumdadır.
Necmi Ayanoğlu Hastanesi adresi nerede? İstanbul Avrupa Yakası, Silivri ilçesi, Yeni Mahalle’de bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Silivri Devlet Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

One thought on “Silivri Devlet Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatı


  1. Yabanci uyruklere sigorta yok kulak bürun hastaliklereni müaayan ücrete ne kadar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7