Çanakkale Medical Park Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

çanakkale medical park hastanesi

Özel hastaneler – Çanakkale hastaneleri rehberinden Çanakkale Medical Park Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

MEDICAL PARK ÇANAKKALE HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Çanakkale Medical Park Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren özel hastanedir. Medical Park Çanakkale Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Çanakkale Medical Park Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastanenin eski adı Çanakkale Anadolu Hastanesi idi, geçtiğimiz yıllarda el değiştirerek Medical Park Grubu’na devredildi ve yeni adını aldı. Şu anda Çanakkale Anadolu Hastanesi randevu almak isteyenler, bu hastanede muayene olmak durumunda kalacaklardır.

Çanakkale Medical Park Hastanesi doktorları – hekimleri: Dr. Özkan Özger, Op. Dr. Ali Fuat Üst, Op. Dr. Ali Güven Serçe, Op. Dr. Celal Karakaş, Op. Dr. Cem Reşat Göknur, Op. Dr. Cengiz Yıldırım, Op. Dr. Fehim Diker, Op. Dr. Hülya Özcan, Op. Dr. Kenan Soyal, Op. Dr. Levent Özçer, Uzm. Dr. Ahmet Bilen, Uzm. Dr. Ahmet Öztürk, Uzm. Dr. Ayşın Şener, Uzm. Dr. Bahtiyar Tunalı, Uzm. Dr. Gülcin Meltem Yücel, Uzm. Dr. İbrahim Bedirhan, Uzm. Dr. Mesut Kılınç, Uzm. Dr. Nihan Uşaklıgil, Uzm. Dr. Özlem Atlı, Uzm. Dr. Pınar Işıkçı, Uzm. Dr. Rengin Artuğ, Uzm. Dr. Samet Mecit, Uzm. Dr. Yahya Aydın, Uzm. Dr. Yılmaz Atlı, Dyt. Gökçenur Aşık

Çanakkale Medicalpark Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Medical Park Çanakkale Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Troya Caddesi durağından geçen otobüs hatları ile veya Çanakkale Medical Park Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane Çanakkale’nin merkezinde bulunmaktadır.
Çanakkale Medical Park adresi nerede? Çanakkale, Merkez ilçesi, Barbaros’ta bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

*** Çanakkale Medical Park Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

2 thoughts on “Çanakkale Medical Park Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları


  1. Emekliyim 62 yaşında prostat 125 gram holep ameliyatı olmak istiyorum ne kadar ücret ödemem lazim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7