Mersin Üniversitesi Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

mersin üniversitesi hastanesi

Üniversite hastaneleri – Mersin tıp fakültesi hastaneleri rehberinden Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

MERSİN ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Mersin Üniversitesi Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde olarak hizmet veren özel hastanedir. Mersin Üniversite Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Mersin Üniversitesi Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastanenin diğer adları; MEÜ Hastanesi, İçel Üniversite Hastanesi olarak bilinmektedir.

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi doktorları – hekimleri: Prof. Dr.GÜLİZ İKİZOĞLU, Prof. Dr.KIYMET İNAN, Prof. Dr.TAMER İRFAN KAYA, Prof. Dr.AYŞIN KÖKTÜRK, Prof. Dr.MEHMET NECDET AKKUŞ, Prof. Dr.VELİ GÖKHAN CİN, Prof. Dr.AHMET ÇAMSARI, Prof. Dr.DİLEK ÇİÇEK YILMAZ,  Prof. Dr.ERDEM AKBAY, Prof. Dr.MURAT BOZLU, Prof. Dr.SELAHİTTİN ÇAYAN, Prof. Dr.HASAN ERDAL DORUK, Prof. Dr.ALİ ERTUĞ ARSLANKÖYLÜ, Prof. Dr.ELVAN ÇAĞLAR ÇITAK, Prof. Dr.ALİ DELİBAŞ, Prof. Dr.NECDET KUYUCU

Mersin Üniversitesi Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Mersin Üniversitesi Tıp Merkezi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Çiftlikköy Kampüsü durağından geçen otobüsler ile veya Mersin Üniversite Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane Mersin’in merkezi noktalarına yakın sayılabilecek bir konumdadır.
Mersin Üniversitesi Araştırma Hastanesi adresi nerede? Mersin, Yenişehir ilçesi, Çiftlikköy’de bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Mersin Üniversitesi Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

One thought on “Mersin Üniversitesi Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7