Esenler Ensar Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

ensar hastanesi

Özel hastaneler – İstanbul hastaneleri rehberinden Esenler Ensar Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

ESENLER ENSAR HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Esenler Ensar Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren özel hastanedir. Esenler Ensar Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Esenler Ensar Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu sağlık merkezi, Avrupa Yakası’nda Esenler ilçesi Dörtyol semtinde bulunmaktadır. Esenler Ensar İş başvurusu, eleman alımı ve personel alımları için hastane ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Özel Esenler Ensar Hastanesi doktorları – hekimleri: Uzm. Dr. Hasibe İspirli, Op. Dr. Mamun Hatipoğlu, Op. Dr. M. Nihat Kataya, Op. Dr. İsmail Kalkar, Uzm. Dr. Cengiz Işık, Op. Dr. Şafer Yılmaz, Op. Dr. Muhammed Hatipoğlu, Op. Dr. Pervin Eryılmaz, Uzm. Dr. Maryam Seydi Moghadam, Op. Dr. Adnan Arslan, Uzm. Dr. Varol Topçu, Uzm. Dyt. Elif Bozyel, Dr. Sezgin Tan, Uzm. Dr. Ahmet Cüneyt Ekinci, Uzm. Dr. Ayten Yapılcan, Dr. Nedim Çavdari

Esenler Ensar Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Özel Ensar Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Metro ile Esenler istasyonunda inerek, Esenler durağından geçen İETT hatları ile veya Esenler’den geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un merkezi noktası sayılabilecek bir konumdadır.
İstanbul Ensar Hastanesi adresi nerede? İstanbul Avrupa Yakası, Esenler ilçesi, Dörtyol’da bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Esenler Ensar Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

One thought on “Esenler Ensar Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları


  1. insanlarla helalleşmeyi utanmadan deneyin bakın ensar adına yakış fakirken zenginsin nolur banada sigortamla bak demi nolur benim parabasan kombim yok bilginize sundum hakkınızı helaledin ensar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7