Muğla Üniversitesi Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

muğla üniversitesi hastanesi

Üniversite hastaneleri – Muğla tıp fakültesi hastaneleri rehberinden Muğla Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

MUĞLA ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Muğla Üniversitesi Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde olarak hizmet veren özel hastanedir. Muğla Üniversite Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Muğla Üniversitesi Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu kurumun tam adı, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’dir.

Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi doktorları – hekimleri: DOÇ.DR. DERYA BURCU HAZER ROSBERG, DOÇ.DR. ARSAL ACARBAŞ, UZM.DR. NİYAZİ TAŞKIRAN, UZM.DR. SERHAT AYDINER, UZM.DR. GÜVEN GÜRSOY, UZM.DR. EROL ÇETİNKAYA, UZM.DR. NİLÜFER ÖNDER, UZM.DR. MEHMET BARIŞ EMİROĞLU, PROF.DR.GÜRSOY DOĞAN, DOÇ.DR.SUZAN DEMİR PEKTAŞ, DOÇ.DR.MEHMET LEVENT TAŞLI, DR. EMİNE TUĞBA ALATAŞ, UZM.DR. CEYDA TETİK AYDOĞDU, UZM.DR.ALİ EMREM, UZM.DR. EBRU KÖSEOĞLU TOHMA, UZM.DR. HÜSEYİN AYDOĞMUŞ, PROF.DR. SEBAHAT GENÇ, DR. SABRİ SERHAN OLCAY, DR. ÖZGE ORAL TAPAN, DR. UTKU TAPAN, UZM.DR.TUBA ÇINAR OLCAY, UZM.DR. MÜGE GÜVENÇLİ TURAN, PROF.DR.AHMET AKIN SİVASLIOĞLU, DOÇ.DR. BURCU KASAP, DOÇ.DR. RÜYA ÇİNKILIÇ, PROF.DR. BUĞRA HARMANDAR, DR. HANDE İŞTAR, DR. BURAK CAN DEPBOYLU, DR. SERKAN YAZMAN, UZM.DR. GÖKHAN İLHAN, UZM.DR. VEYSEL ŞAHİN, PROF.DR. HARUN ÜÇÜNCÜ, DOÇ.DR.SABRİ KÖSEOĞLU, DOÇ.DR. ÇAĞIL GÖKDOĞAN, DOÇ.DR. OZAN GÖKDOĞAN, PROF.DR.NEVRES HÜRRİYET AYDOĞAN, DOÇ.DR. ULAŞ AKGÜN, DOÇ.DR. CEM YALIN KILINÇ, DOÇ.DR. AHMET İMERCİ, DOÇ.DR.UMUT CANBEK

Muğla Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Muğla Sıtkı Koçman Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Marmaris Yolu durağından geçen otobüsler ile veya Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane şehrin merkezi noktalarına yakın sayılabilecek bir konumdadır.Bu hastane Muğla’nın merkezi noktasındaki bir konumdadır.
Muğla Üniversitesi Araştırma Hastanesi adresi nerede? Muğla, Menteşe ilçesi, Kötekli’de bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Muğla Üniversitesi Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

One thought on “Muğla Üniversitesi Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları


  1. Muğla ümiversitesi eğitim araştırmam hastanesinden frof. Muayenesi randevusu alabilirmiyim, nasıl?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7