Sultanbeyli Devlet Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatı

sultanbeyli devlet hastanesi

Devlet hastaneleri – İstanbul devlet hastaneleri rehberinden Sultanbeyli Eğitim ve Araştırma Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

SULTANBEYLİ DEVLET HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Sultanbeyli Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren kamu hastanesidir. SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS kapsamında ücretsiz muayene olunabilmektedir. Ancak herhangi bir sağlık güvencesi olmaksızın yani Sultanbeyli Devlet Hastanesi sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katılım payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Sultanbeyli Devlet Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastanenin eski adı, Sultanbeyli Tacirler Eğitim Vakfı Devlet Hastanesi’dir. Eskiden TEV Hastanesi olarak da bilinmekte idi. Kızılay Samandıra Semt Polikliniği ve Sarıgazi Semt Polikliniği de bu hastaneye bağlı olarak hasta kabulü yapmaktadır.

Sultanbeyli Devlet Hastanesi doktorları – hekimleri: DR. MEHMET KAAN ÜNGÖREN, DR. ÇİĞDEM MUMCU, DR. AYHAN OCAKCIOĞLU, DR. MEHMET UYGUN, DR. HÜLYA TANERİ, DR. ŞERİFE ECE ULUCANAN GÜRŞEN, DR. YAŞAR YUSUF CAN, DR. ÖZLEM DEMİRKAN, DR. HEYBET YARARLI, DR. SİYAMEK SALEKİ, DR. ASİME ARAZ, DR. MEHMET SERDAR ERDOĞAN, DR.  GİZEM ZAZAOĞLU, DR. ESRA EKBİÇ KADIOĞLU, DR. ALPER GÜÇLÜTÜRK, DR. ŞENİZ TUNCAN SEVİMER, DR. HASAN YASİN SAVURANOĞLU, DR. ÖZGÜR DOĞAN, DR. EMİNE ÇİĞDEM SERBES, DR. MESUT İLGÜN, DR. ESRA GÜVERCİN

Sultanbeyli Devlet Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR laboratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
İstanbul Sultanbeyli Devlet Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Metrobüs, metro, tramvay ile doğrudan ulaşım mümkün değildir. Silivri Devlet Hastanesi durağından geçen 18M, 18YS, 131B, 131SB, 131YS, 132M, 132SB ve 132V nolu İETT hatları ile veya Sultanbeyli Devlet Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un merkezi noktalarına çok uzak bir konumdadır.
Sultanbeyli Hastanesi adresi nerede? İstanbul Anadolu Yakası, Sultanbeyli ilçesi, Battalgazi’de bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Sultanbeyli Devlet Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7