Ethica İncirli Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

ethica incirli hastanesi

Özel hastaneler – İstanbul hastaneleri rehberinden Ethica İncirli Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

ETHİCA İNCİRLİ HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

İncirli Ethica Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren özel hastanedir. Ethica İncirli Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Ethica İncirli Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu sağlık merkezi, Avrupa Yakası’nda Bakırköy ilçesi İncirli semtinde bulunmaktadır. Ethica İncirli İş başvurusu, eleman alımı ve personel alımları için hastane ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Ethica İncirli Hastanesi doktorları – hekimleri: Prof. Dr. Nebahat Bulut, Prof. Dr. Nilgün Alptekin Demirkol, Doç.Dr. Bilal Kaan İnan, Uzm. Dr. Güler Mocan, Uzm. Dr. Nurşen Şenol Eliçevik, Uzm. Dr. Metin Aslan, Uzm. Dr. İbrahim Arda Payas, Op.Dr. Cuma Aslan, Uz. Dr. Müzeyyen Oğuz, Op. Dr. Ali Yücel Kuş, Op. Dr. Maviş Özge Gedik, Dr. Gülden Özsoy, Op. Dr. Ali Rıza Küçükyılmaz, Uzm. Dr. Melahat Öz, Uzm. Dr. Özge Çetin Arslan, Uzm. Dr. Mehmet Gürül, Uzm. Dr. Dovlat Khalilov, Dyt. Dilek Şen, Dr. Abdurrahim Hamitoğlu, Op. Dr. Kadir Yücebaş

Ethica İncirli Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Özel Ethica İncirli Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Metrobüs ile İncirli durağında, metro ile Bakırköy – İncirli istasyonunda inerek, İncirli durağından geçen İETT hatları ile veya İncirli’den geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un merkezi noktası sayılabilecek bir konumdadır.
İstanbul İncirli Ethica Hastanesi adresi nerede? İstanbul Avrupa Yakası, Bakırköy ilçesi, İncirli’de bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Ethica İncirli Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7