Ankara Üniversitesi Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

ankara üniversitesi hastanesi

Üniversite hastaneleri – Ankara tıp fakültesi hastaneleri rehberinden Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

ANKARA ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Ankara Üniversitesi Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde olarak hizmet veren özel hastanedir. Ankara Üniversite Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Ankara Üniversitesi Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu üniversitenin hastaneleri, İbni Sina Hastanesi, Cebeci Hastanesi, Ankara Üniversitesi Çocuk Hastanesi’dir.

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi doktorları – hekimleri: PROF.DR.    AYŞE BOYVAT, PROF.DR.    NİHAL KUNDAKCI, PROF.DR.    CENGİZHAN ERDEM, PROF.DR.    SEHER BOSTANCI, PROF.DR.    HATİCE ŞANLI, PROF.DR.    PELİN KOÇYİĞİT, PROF.DR.    BENGÜ NİSA AKAY, DR.    MERVE AYGÜN, PROF.DR.    İSMAİL BALIK, PROF.DR.    KEMAL OSMAN MEMİKOĞLU, PROF.DR.    ALPAY AZAP, PROF.DR.    FÜGEN YÖRÜK, DOÇ.DR.    MEHMET SERHAT BİRENGEL, PROF.DR.    DURMUŞ ERALP TUTAR, PROF.DR.    ÇETİN EROL, PROF.DR.    AHMET ALPMAN, PROF.DR.    SADETTİN DENİZ KUMBASAR, PROF.DR.    TAMER SAYIN, PROF.DR.    HASAN SADİ GÜLEÇ, PROF.DR.    FATİH SİNAN ERTAŞ, PROF.DR.    İREM DİNÇER, PROF.DR.    AKIN KAYA, PROF.DR.    SEVGİ BEHİYE SARYAL BARTU, PROF.DR.    TURAN ACICAN, PROF.DR.    ÖZLEM ÖZDEMİR KUMBASAR, PROF.DR.    OYA KAYACAN, PROF.DR.    ÖZNUR YILDIZ, PROF.DR.    DEMET KARNAK, PROF.DR.    GÖKHAN ÇELİK, PROF.DR.    HÜSEYİN ÖZDEN ŞENER, PROF.DR.    MUHİTTİN CENK AKBOSTANCI, PROF.DR.    CANAN YÜCESAN, PROF.DR.    CANAN TOGAY IŞIKAY, DOÇ.DR.    AYŞE PETEK BİNGÖL, DOÇ.DR.    MİNE HAYRİYE SORGUN, DOÇ.DR.    REZZAK YILMAZ

Ankara Üniversitesi Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Ankara Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) 329, 347-6, 343, 334, 377, 363, 360, 374, 352, 349, 321-6, 359, 355, 351, 338, 357, 350, 348, 353, 326, 361 numaralı otobüs hatları ile Ankaray ile Dikimevi istasyonunda inerek veya AÜ Cebeci Hastanesi durağından geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane Ankara’nın merkezi noktasındaki bir konumdadır.
Ankara Üniversitesi Hastanesi adresi nerede? Ankara, Mamak ilçesi, Cebeci’de bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Ankara Üniversitesi Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

One thought on “Ankara Üniversitesi Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları


  1. Eşimi ve çocuklarımı muayne ettirebilirmiyim, çocuklara kayıt açamıyorum benim kayıtımla gelebilirlermiBizden herhangi bir ücret alınıyormuBen emekliyim sgk dan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7