Sarıyer Devlet Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatı

sarıyer devlet hastanesi

Devlet hastaneleri – İstanbul devlet hastaneleri rehberinden Sarıyer İsmail Akgün Eğitim ve Araştırma Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

SARIYER DEVLET HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Sarıyer İsmail Akgün Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren kamu hastanesidir. SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS kapsamında ücretsiz muayene olunabilmektedir. Ancak herhangi bir sağlık güvencesi olmaksızın yani Sarıyer Devlet Hastanesi sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katılım payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastanenin tam adı, Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi idi. Ancak şu anda kapatıldığından hasta kabülü yapılmamaktadır. Bu hastanenin yerine İstinye Devlet Hastanesi ve Sarıyer Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi hasta kabulü yapmaktadır. Yani şu anda fiilen Sarıyer Devlet Hastanesi adında bir hastane mevcut değildir.

*** Sarıyer Devlet Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7