Adıyaman Gözde Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

gözde hastanesi

Özel hastaneler – Adıyaman hastaneleri rehberinden Adıyaman Gözde Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.


ADIYAMAN GÖZDE HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Adıyaman Gözde Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren özel hastanedir. Adıyaman Gözde Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Adıyaman Gözde Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastane, Malatya merkezli Gözde Sağlık Grubu hastanelerinden birisidir. Adıyaman dışında Malatya’da hastaneleri ve İzmir’de de bir adet hastanesi bulunmaktadır.

Adıyaman Gözde Hastanesi doktorları – hekimleri:  Uzm. Dr. Mehmet Karabiber, Uzm. Dr. Bülent Özçakmak, Op. Dr. Canan Kaplan, Dr. Fatma Tamer,  Op. Dr. Filiz Akaltun Hatipoğlu, Dr. Gazi Kaz, Uzm. Dr. Gürsel Şahin, Dr. İbrahim Arslan, Dr. İbrahim Halil Şaşmaz, Op. Dr. Lokman Şişman, Uzm. Dr. M. Yavuz Selçuk, Op. Dr. Mehmet Akkuş, Uzm. Dr. Mehmet Çalış, Op. Dr. Mete Açıkgöz, Uzm. Dr. Murat Akbaba, Uzm. Dr. Musa Çapkın, Op. Dr. Oğuzhan Dinçel, Doç. Dr. Ömer Demirtaş, Uzm. Dr. Ramazan Çelik, Uzm. Dr. Salih Bük, Op. Dr. Selma İnat Çapkın, Uzm. Dr. Veysi Almaz, Op. Dr. Yalçın Şimşek, Uzm. Dr. Yunus Turgut, Uzm. Dr. Yusuf Kaynar

Gözde Adıyaman Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Özel Adıyaman Gözde Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Merkez’den geçen belediye otobüsleri ile veya Adıyaman Gözde Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane Adıyaman’ın merkezi noktalarına yakın bir konumdadır.
Adıyaman Gözde Hastanesi adresi nerede? Adıyaman, Merkez ilçesi, Eskisaray’da bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Adıyaman Gözde Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

One thought on “Adıyaman Gözde Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7