Malatya Gözde Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

malatya gözde hastanesi

Özel hastaneler – Malatya hastaneleri rehberinden Malatya Gözde Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

MALATYA GÖZDE HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Malatya Gözde Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren özel hastanedir. Malatya Gözde Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Malatya Gözde Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastanenin Malatya’da Gözde Akademi Hastanesi, Sıtmapınarı Gözde Hastanesi ve Gözde Anamed Hastanesi olmak üzere üç hastanesi vardır.

Malatya Gözde Hastanesi doktorları – hekimleri:  Op. Dr. Ahmet Çağlar, Uzm. Dr. Ahmet Görgel, Uzm. Dr. Ahmet Gürlek, Doç. Dr. Ahmet Soylu, Uzm. Dr. Ayşe Sandıkkaya, Op. Dr. Bekir Koç, Op. Dr. Bülent Bozyiğit, Op. Dr. Deniz Han Deniz, Uzm. Dr. Derya Yağar, Dr. Erdal Yıldırım, Prof. Dr. Erkan Karataş, Op. Dr. İsmail Evren, Dr. Kemal Savaş Tezcan, Op. Dr. Mehmet Saraç, Uzm. Dr.  Nazan Poyraz, Dr. Nedim Apaydın, Uzm. Dr. Serdal Özdemir, Uzm. Dr. Serhat Öcal, Uzm. Dyt. Serkan Bentli, Uzm. Dr. Sibel Aydın, Uzm. Dr. Şenol Fatih ELBİR, Uzm. Dr. Şule Gençoğlu, Op. Dr. Tarık Göksel GÜL, Op. Dr. Yurdaer Denizhan, Op. Dr. Zercan Kalı

Gözde Malatya Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Özel Malatya Gözde Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Trambüs (troleybüs) hattı ile Bostanbaşı istasyonunda inerek, Bostanbaşı’ndan geçen Motaş otobüsleri ile veya Akademi Gözde Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane Malatya’nın merkezi noktalarına yakın bir konumdadır.
Malatya Gözde Hastanesi adresi nerede? Malatya, Yeşiyurt ilçesi, Bostanbaşı’nda bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Malatya Gözde Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

One thought on “Malatya Gözde Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları


  1. Günaydın beni 2011 yılında dr zülfikar bey prostat ameliyatı yapmıştı fakat tıkanıklık yineledi tekrar gerekiyor ben SSK emeklisiyim ameliyat ücreti nekadar olur öğrenmek istiyorum yazarsanız sevinirim selâmlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7