İzmir Gözde Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

gözde hastanesi

Özel hastaneler – İzmir hastaneleri rehberinden İzmir Gözde Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

İZMİR GÖZDE HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

İzmir Gözde Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren özel hastanedir. İzmir Gözde Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. İzmir Gözde Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastane, Malatya merkezli Gözde Sağlık Grubu hastanelerinden birisidir. İzmir dışında Malatya’da hastaneleri ve Adıyaman’da da bir adet hastanesi bulunmaktadır.

İzmir Gözde Hastanesi doktorları – hekimleri:  Uzm. Dr. Binnur Erdalkıran Tuncalı, Uzm. Dr. Eren Özer, Op. Dr. Ersin Konyalıoğlu, Op. Dr. Ferit Tuna, Dr. Hüseyin Evirgen, Uzm. Dr. İdil Gökçen Koçağra Yağız, Uzm. Dr. Liya Alkılıç, Op. Dr. M. Hakan Yetimalar, Op. Dr. Mehmet Kemiksiz, Dyt. Mine Altunay, Uzm. Dr. Müslüm Güney Yılmaz, Dr. Salih Coşkun, Dr. Taner Akman, Op. Dr. Üzeyir Yıldızoğlu

Gözde İzmir Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Özel İzmir Gözde Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Yenişehir’den geçen İzotaş otobüsleri ile veya İzmir Gözde Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İzmir’in merkezi noktalarına yakın bir konumdadır.
İzmir Gözde Hastanesi adresi nerede? İzmir, Konak ilçesi, Yenişehir’de bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** İzmir Gözde Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

One thought on “İzmir Gözde Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7