29 Mayıs Devlet Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

29 mayıs devlet hastanesi

Devlet hastaneler – Ankara hastaneleri rehberinden Türkiye Diyanet Vakfı 29 Mayıs Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

29 MAYIS HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Diyanet 29 Mayıs Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren özel hastanedir. Türkiye Diyanet Vakfı 29 Mayıs Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katkı payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Türkiye Diyanet Vakfı 29 Mayıs Ankara Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastane Diyanet İşleri Başkanlığı personeli ayrıcalıklı olmak üzere, tüm hastalara hizmet vermektedir. Ankara 29 Mayıs Hastanesi ve İstanbul 29 Mayıs Hastanesi olmak üzere iki sağlık merkezinden oluşmaktadır. İnternetten randevu alınabilmekte, iş başvurusu yapılmakta ve labaratuvar sonuçları öğrenilebilmektedir. Önceleri Türkiye Diyanet Vakfı’na ait olan hastane, Sağlık Bakanlığı’na devredilerek, kamu hastanesi haline gelmiş, İstanbul 29 Mayıs Hastanesi, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne devredilmiş, Ankara’daki hastane ise Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi olarak hasta kabulü yapmaktadır.

Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi doktorları – hekimleri: Uzm. Dr. Selda ÜNAL, Uzm. Dr. Ümran GÖKSOY, Uzm. Dr.Mustafa Burak SEVEN,  Uzm. Dr. Arzu KUTLU,  Uzm. Dr. Abdul Ragıp AKANSEL,  Uzm. Dr.Selçuk KIVILCIM, Uzm. Dr. Hale SANDIKÇI İSKENDERLİ, Uzm. Dr. Recep Ali BROHİ,  Uzm. Dr. Serdar SOLMAZ, Uzm. Dr. Aslı KARAKUŞ ÇALIŞKAN,  Uzm. Dr. Ahu KOÇTAŞ,  Uzm. Dr. Deniz Eylem YALÇINKAYA, Uzm. Dr. Nursen ASLAN, Uzm. Dr. Aydın ÖZTÜRKMEN, Uzm. Dr. Can Ali TATAR, Uzm. Dr. Yunus Emre YILDIRIM, Uzm. Dr. İrem Burçak GÜREL,  Uzm. Dr. Gaye DİŞLİ,  Uzm. Dr. Serkan AKKAYA, Uzm. Dr. Sultan ÖZTÜRK, Uzm. Dr. Arzu HİSARVANT, Uzm. Dr. Nilgün Gürsoy ÜNLÜ

29 Mayıs Devlet Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR laboratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
29 Mayıs Devlet Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi)  Dikmen’den geçen EGO otobüsleri ile veya 29 Mayıs Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane Ankara’nın merkezi noktalarına yakın bir konumdadır.
Ankara 29 Mayıs Hastanesi adresi nerede? Ankara, Çankaya ilçesi, Dikmen’de bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** 29 Mayıs Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

One thought on “29 Mayıs Devlet Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7