Özel Malatya Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

özel malatya hastanesi

Özel hastaneler – Malatya hastaneleri rehberinden Özel Malatya Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

ÖZEL MALATYA HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Özel Malatya Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren özel hastanedir. Özel Malatya Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katkı payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Özel Malatya Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastane Malatya’nın ilk özel hastanesidir. Açıldığından bu yana hizmet vermekte iken ii farklı adla hasta kabulüne devam etmektedir.

Özel Malatya Hastanesi doktorları – hekimleri: Bu hastane Hayat Hastanesi ve Park Hospital olmak üzere iki hastane olarak hizmet vermektedir.

Özel Malatya Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastane, Park Hospital ve Hayat Hastanesi olmak üzere iki hastaneden oluşmakta olup, test yaptırılmak istenen hastaneye başvurulması gerekmektedir.
Özel Malatya Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Valikonağı’ndan geçen Motaş otobüsleri ile veya Müjde Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane Malatya’nın merkezi noktalarına yakın bir konumdadır.
Malatya Hastanesi adresi nerede? Malatya, Battalgazi ilçesi, Valikonağı’nda bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Özel Malatya Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7