Müjde Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

müjde hastanesi

Özel hastaneler – Malatya hastaneleri rehberinden Müjde Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

ÖZEL MÜJDE HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Müjde Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren özel hastanedir. Müjde Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katkı payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Özel Müjde Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Malatya’nın en eski özel hastanelerinden biri olan Müjde Hastanesi, Valikonağı semtinde faaliyet göstermektedir. İnternetten randevu alınabilmektedir.

Müjde Hastanesi doktorları – hekimleri:   Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan GENÇ , Op.Dr. Celal IŞIK, Uzm.Dr.Mahmut Fatih GÜNEŞ, Doç.Dr.Ali ZORLU, Op.Dr.Vahap ORAKÇI, Op. Dr. İrfan ÖZER, Uzm.Dr.Hüseyin AYTEKİN, Op.Dr.Ender AKDEMİR, Uzm. Dr. Hacı Mehmet KEZER, Uzm. Dr. Murat MERAL, Uzm. Dr. Ahmet Said ÇİL, Op. Dr. Bahri YİĞİT, Op.Dr.Zeki KAYA, Dr. M. Engin YAPICI, Uzm. Dr. Rüstem TURHAN, Dt.Sevil ÇİÇEK, Dr.Muhlis YILDIZ, Dr.Cihan GÖKTÜRK, Dr.Halil TAKCI

Müjde Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Özel Müjde Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Valikonağı’ndan geçen Motaş otobüsleri ile veya Müjde Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane Malatya’nın merkezi noktalarına yakın bir konumdadır.
Malatya Müjde Hastanesi adresi nerede? Malatya, Battalgazi ilçesi, Valikonağı’nda bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Özel Müjde Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7