Özel Bayrampaşa Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

özel bayrampaşa hastanesi

Özel hastaneler – İstanbul hastaneleri rehberinden Özel Bayrampaşa Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

ÖZEL BAYRAMPAŞA HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Özel Bayrampaşa Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren özel hastanedir. Özel Bayrampaşa Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katkı payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Özel Bayrampaşa Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastane Kartaltepe Hastanesi olarak da bilinmektedir. Bayrampaşa Devlet Hastanesi veya Bayrampaşa Göz Hastanesi ile karıştırılmamalıdır. Bu hastane bahsi geçen iki hastaneden bağımsız hasta kabulü yapmaktadır. İnternetten randevu alınabilmektedir.

Özel Bayrampaşa Hastanesi doktorları – hekimleri: Bu hastane şu an faaliyet göstermemektedir.

Bayrampaşa Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastane hasta kabulü yapmamaktadır.
Özel Bayrampaşa Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Kartaltepe’den geçen İETT otobüsleri ile veya Özel Bayrampaşa Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un merkezi noktalarına yakın bir konumdadır.
İstanbul Özel Bayrampaşa Hastanesi adresi nerede? İstanbul Avrupa Yakası, Bayrampaşa ilçesi, Kartaltepe’de bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Özel Bayrampaşa Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

2 thoughts on “Özel Bayrampaşa Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7