Elmalı Devlet Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatı

elmalı devlet hastanesi

Devlet hastaneleri – Antalya devlet hastaneleri rehberinden Elmalı Eğitim ve Araştırma Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

ELMALI DEVLET HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Elmalı Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren kamu hastanesidir. SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS kapsamında ücretsiz muayene olunabilmektedir. Ancak herhangi bir sağlık güvencesi olmaksızın yani Elmalı Devlet Hastanesi sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katılım payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Elmalı Devlet Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Hükümet Caddesi üzerinde bulunan Elmalı DH, Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Başkanlığı’na bağlı olarak hizmet vermektedir. Elmalı hastane başhekimi Op. Dr. Mehmet Akdağ’dır.

Elmalı Devlet Hastanesi doktorları – hekimleri: Op. Dr. Birkan Karıklar, Op. Dr. Mehmet Ali Bayazıt, Uzm. Dr. Sıla Palta Kırıklar, Uzm. Dr. Seray Karagöz Özdemir, Uzm. Dr. Furkan Bertuğ Çetin, Uzm. Dr. Ercan Özcan, Op. Dr. Ali Güç, Op. Dr. Seyfullah Özdemir, Uzm. Dr. Mehmet İlker Turan

Elmalı Devlet Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR laboratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Antalya Elmalı Devlet Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Antalya Otogarı’ndan kalkan Elmalı otobüsleri – dolmuşları – minibüsleri ile hastaneye ulaşım sağlanabilir. Bu hastane Antalya’nın merkezi noktalarına uzak bir konumdadır.
Elmalı Hastanesi adresi nerede? Antalya, Elmalı ilçesi, Yenimahalle’de bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Elmalı Devlet Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7