Emsey Hospital Muayene Ücreti – Fiyatları

emsey hospital

Özel hastaneler – İstanbul Anadolu Yakası hastaneleri rehberinden Kurtköy Emsey Hospital – Pendik Özel Emsey Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

KURTKÖY EMSEY HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Pendik Emsey Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren özel hastanedir. Emsey Hospital – Emsey Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katkı payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Emsey Kurtköy Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastane Pendik Emsey Hospital olarak tabela adı kullanmaktadır. İlginç mimarisi olan binada hasta kabulü yapan hastanenin, Evde Sağlık & Bakım Hizmetleri, Tüp Bebek Merkezi, Saç Ekim Merkezi, Ortopedi ve Travmatoloji bölümleri de bulunmaktadır. İnternetten randevu alınabilmekte, iş başvurusu yapılmakta ve labaratuvar sonuçları öğrenilebilmektedir.

Özel Emsey Hospital doktorları – hekimleri: Prof. Dr. Ahmet Fırat GÜNGÖR, Prof. Dr. Ahmet Kemal FIRAT , Prof. Dr. Ali Metin Görgüner, Prof. Dr. Birol Baytan, Prof. Dr. Cenap Zeybek, Prof. Dr. Hakan KARAGÖL, Prof. Dr. Hayreddin YEKELER, Prof. Dr. Hayri Bozkurt Toksoy, Prof. Dr. Levent DEMİRTÜRK, Prof. Dr. Mehmet Aydoğan, Prof. Dr. Mevlit KORKMAZ, Prof. Dr. Mustafa KUL, Prof. Dr. Selami Süleymanoğlu, Prof. Dr. Serdar Bedii OMAY, Prof. Dr. Şafak Sahir KARAMEHMETOĞLU,  Prof. Dr. Tarık Zafer Nursal, Doç. Dr. Burak TEYMEN, Doç. Dr. İlker Kahramanoğl, Doç. Dr. İlker Kahramanoğlu, Doç. Dr. İlker Murat Arer, Doç. Dr. İsmail Oltulu, Doç. Dr. Kerem GÜN, Doç. Dr. Mehmet Yaşar Özkars, Doç. Dr. Serdar Aykan, Op. Dr. Canan YILMAZ, Op. Dr. Candan ÇELİK, Op. Dr. Çağrı CORAYEV, Op. Dr. Emine Eray Ateşli, Op. Dr. Gülcan AKDEMİR, Op. Dr. Gülden Avcı ÇAKMAK

Emsey Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Özel Emsey Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Marmaray ve metro ile Pendik istasyonunda inerek Kurtköy otobüsleri ile veya Kurtköy’den geçen İETT otobüsleri ile veya Emsey Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un merkezi noktalarına çok uzak bir konumdadır.
İstanbul Özel Emsey Hastanesi adresi nerede? İstanbul Anadolu Yakası, Pendik ilçesi, Kurtköy’de bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Emsey Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

One thought on “Emsey Hospital Muayene Ücreti – Fiyatları


  1. Gürcistan vatandaşıyam çocuğum lösemi hastasıdı hastalığı nüks edib 3 yıldan sonra bana mə kadar para gərəkiyor tədavi olmaq üçün

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7