Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

hacettepe üniversitesi hastanesi

Üniversite hastaneleri – Ankara tıp fakültesi hastaneleri rehberinden Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde olarak hizmet veren özel hastanedir. Hacettepe Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Hacettepe Üniversitesi Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastane Hacettepe Hastaneleri ve Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi olmak üzere iki ayrı hastanedir.

Ankara Hacettepe Üniversitesi Hastanesi doktorları – hekimleri: Prof.Dr.  Mustafa Berker, Prof.Dr.  Melike Mut Aşkun, Prof.Dr. Burçak Bilginer, Prof.Dr. Halil Kamil Öge, Doç. Dr. Ahmet İlkay IŞIKAY, Prof. Dr. Ayşen Karaduman, Prof.Dr. Figen B. Demirkazık, Prof.Dr. Gonca Elçin, Prof.Dr. Sibel Ersoy Evans, Prof.Dr.Sibel Doğan Doç.Dr. Levent Kılıç, Doç.Dr. Duygu Gülseren Büyükdoğan, Dr. Neslihan Akdoğan, Dr. Başak Akça, Doç.Dr. Başak Yalıcı Armağan, Prof.Dr. Ayşen Akıncı, Prof.Dr. Yeşim Gökçe Kutsal, Prof.Dr. Alp Çetin, Prof.Dr.Levent Özçakar Prof.Dr. Bayram Kaymak, Prof.Dr. Fitnat Dinçer, Prof. Dr. Osman İlhami Özcebe, Prof.Dr. Haluk Demiroğlu, Prof.Dr. Salih Aksu, Prof. Dr. Necla Özer, Prof.Dr. M.Giray Kabakcı,Prof.Dr. S.Lale Tokgözoğlu, Prof.Dr. Serdar Aksoyek, Prof.Dr. Kenan Övünç, Prof.Dr. Kudret Aytemir, Prof.Dr. Enver Atalar, Prof.Dr. Ergün Barış Kaya, Prof.Dr.  Levent Şahiner, Prof.Dr. Hikmet Yorgun, Prof.Dr. Banu Evranos, Doç.Dr. Uğur Nadir Karakulak, Doç.Dr. Uğur Canpolat,  Prof. Dr. Serap Saygı, Prof.Dr. Gülay Nurlu Özgür, Prof.Dr. Mehmet Akif Topçuoğlu, Prof.Dr. Müge Yemişçi Özkan, Prof.Dr. Ethem Murat Arsava, Prof.Dr. Çağrı Mesut Temuçin, Prof.Dr. F. İrsel Tezer Filik, Prof.Dr.  Işın Ünal Çevik, Prof.Dr. Neşe Dericioğlu, Prof.Dr. Sevim Erdem Özdamar, Prof.Dr. Meryem Aslı Tuncer, Prof.Dr.  Can Ebru Kurt

Hacettepe Üniversitesi Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Hacettepe Üniversitesi Hastanesinde Covid-19 aşısı yapılıyor mu? Sinovac veya Biontech aşısı olmak üzere her iki aşı da yapılabiliyor. Aşı randevusu almak zorunludur.
Hacettepe Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Metro ile Kızılay durağında inerek, Hacettepe Hastanesi’nden EGO hatları ile veya Sıhhiye’den geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane Ankara’nın merkezi noktasındaki bir konumdadır.
Ankara Hacettepe Üniversite Hastanesi adresi nerede? Ankara, Çankaya ilçesi, Sıhhiye’de bulunmaktadır.

*** Hacettepe Üniversite Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

5 thoughts on “Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları


  1. Prof. Dr. Serap Saygı ya muayene olmak istiyorum ama ulaşamıyorum randevu alabileceğim bir telefon verebilirmisiniz

  2. Canan hanım iyi akşamlar. Ben de kızım için randevu almaya uğaşıyorum ama sizin gibi hiç bir telefona ulaşamıyorum. Balıkesirdeyim. Bir muayene adresi var ama onunda telefonuna ulaşılamıyor. Kalkıp gelsek o adrestemi onuda bilmiyoruz çıkmazdayız. Siz bir yol bulabildiyseniz nolur bizede yardımcı olun Allah rızası için

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7