Kahta Devlet Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatı

kahta devlet hastanesi

Devlet hastaneleri – Adıyaman devlet hastaneleri rehberinden Kahta Eğitim ve Araştırma Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

KAHTA DEVLET HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Kahta Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren kamu hastanesidir. SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS kapsamında ücretsiz muayene olunabilmektedir. Ancak herhangi bir sağlık güvencesi olmaksızın yani Kahta Devlet Hastanesi sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katılım payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Kahta Devlet Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastanede gece polikliniği uygulaması mevcut olup, bazı branşlarda nöbetleşe gece 10’a kadar muayene ve tedavi himetleri verilmektedir.

Adıyaman Kahta Devlet Hastanesi doktorları – hekimleri: Dr. Betül Sertel, Uzm. Dr. Mehmet Emin Parlak, Uzm. Dr. Adem Dağ, Uzm. Dr. Arzu Nakış, Uzm. Dr. Burak Nakış, Uzm. Dr. Burak Erdinç, Uzm. Dr. Mehmet Akif Bozdağ, Uzm. Dr. Eda Kaya, Uzm. Dr. Mehmet Yavuz Özbey, Uzm. Dr. Barış Karaca, Uzm. Dr. Zeynep Yağbasan, Uzm. Dr. Nurhan Özaykut, Op. Dr. Erhan Özdal, Uzm. Dr. Şeyma Sehlikoğlu, Uzm. Dr. Bilal Özer, Diş Dr. Fatih Peker

Kahta Devlet Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR laboratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Kahta Devlet Hastanesinde Covid-19 aşısı yapılıyor mu? Sinovac veya Biontech aşısı olmak üzere her iki aşı da yapılabiliyor. Aşı randevusu almak zorunludur.
Kahta Devlet Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Kahta Devlet Hastanesi durağından geçen belediye otobüsleri ile minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane Adıyaman’ın merkezi noktalarına yakın sayılabilecek bir konumdadır.
Kahta Hastanesi adresi nerede? Adıyaman,Kahta ilçesi, Yavuz Selim’de bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Kahta Devlet Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7