Özel Ataşehir Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

özel ataşehir hastanesi

Özel hastaneler – İstanbul hastaneleri rehberinden Özel Ataşehir Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

ÖZEL ATAŞEHİR HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Özel Ataşehir Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren özel hastanedir. Özel Ataşehir Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katkı payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Özel Ataşehir Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not:

Özel Ataşehir Hastanesi doktorları – hekimleri:  Bu hastanenin doktor listesi bilinmemektedir.


Ataşehir Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu?
Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Ataşehir Özel Hastanesinde Covid-19 aşısı yapılıyor mu? Sinovac veya Biontech aşısı olmak üzere her iki aşı da yapılabiliyor. Aşı randevusu almak zorunludur.
Özel Ataşehir Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Otogar’dan geçen sarı renkli belediye otobüsleri ulaşım sağlanabilmektedir. Minibüs – dolmuş ile ulaşım mümkün değildir. Bu hastane Aksaray’ın merkezi noktalarına uzak bir konumdadır.
Özel Ataşehir Hastanesi adresi nerede? İstanbul Anadolu Yakası, Ataşehir ilçesi, Ferhatpaşa’da bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Ataşehir Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7