Özel Eren Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

özel eren hastanesi

Özel hastaneler – İstanbul hastaneleri rehberinden Özel Eren Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

ÖZEL EREN HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Bu hastane, T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren özel hastanedir. Özel Eren Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katkı payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Özel Eren Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastanede sezeryanla doğum ve normal doğum yapılabilmektedir.

Özel Eren Hastanesi doktorları – hekimleri:  Prof. Dr. M. Nurullah ERMİŞ, Op .Dr. Ali Seydi Yılmaz, Uzm. Dr. Armağan Saraç, Dyt. Aydan Atasoy Erin, Dr. Ayhan Dağaşan, Dr. Betül Sultan ÇETİNKAYA, Op.Dr. Baktybek Djumagulov, Op.Dr. Can Şener, Op.Dr. Erdoğan Akman, Uzm. Dr. Evin Aşar, Dyt. Ezgi MUMCU, Uzm. Dr. Fatih Güven, Uzm.Dr. Fevzi Alo, Uzm. Dr. Gönül BOYUNEĞMEZ, Op. Dr. Hüseyin Özcan, Dr. Halil Pamukçu, Uzm.Dr İlknur GÖRGÜNER, Uzm. Dr. Levent Özer, Op. Dr. Muzaffer Bora OKAR, Uzm. Dr. Nilüfer Orhan, Dr. Nurşen Sözkesen, Uzm.Dr. Nevzat Bayar, Doç. Dr. Orhan AYAR , Dr. Ömer FARUK, Uzm. Dr. Özlem ÇAKIR , Op. Dr. Pınar Batu KARTAL, Op.Dr. Şemsi Bahadır İMER , Psikolog Tuğce TURANLIOĞLU, Op. Dr. Zeki Erdem

Eren Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Özel Eren Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Eren Hastanesi’nden İETT hatları ile veya Küçükbakkalköy’den geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un merkezi noktalarına uzak bir konumdadır.
Özel Eren Hastanesi adresi nerede? İstanbul Anadolu Yakası, Ataşehir ilçesi, Küçükbakkalköy’de bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Eren Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

4 thoughts on “Özel Eren Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7