Başkent Üniversitesi Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

başkent üniversitesi hastanesi

Üniversite hastaneleri – Ankara tıp fakültesi hastaneleri rehberinden Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

BAŞKENT HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde olarak hizmet veren özel hastanedir. Başkent Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Başkent Tıp Fakültesi Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastane, Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi adı ile hizmet vermekte olup, Konya Hastanesi olarak ikinci şubesi de mevcuttur.

Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi doktorları – hekimleri: Prof. Dr. Mehmet Haberal, Prof. Dr. Ali Haberal, Prof. Dr. Elvin Kesimci, Prof. Dr. Emel Olga Önay, Prof. Dr. Emine Elif Alaaddinoğlu, Prof. Dr. Erdinç Aydın, Prof. Dr. Erhan Büken, Prof. Dr. Esat Hersek, Prof. Dr. Esra Arzu Gençoğlu, Prof. Dr. Esra Baskın, Prof. Dr. Esra Kuşçu, Prof. Dr. Faik Sarıalioğlu, Prof. Dr. Fatih Boyvat, Prof. Dr. Fatih Hilmioğlu, Prof. Dr. Feride İffet Şahin, Prof. Dr. Figen Özçay, Prof. Dr. Fuldem Yıldırım Dönmez, Prof. Dr. Gamze Özçürümez Bilgili, Prof. Dr. Gaye Ulubay, Prof. Dr. Göğşen Önalan, Prof. Dr. Gökhan Moray, Prof. Dr. Güler Yavaş, Prof. Dr. Gürsel Yılmaz, Prof. Dr. Hakan Özkardeş, Prof. Dr. Hakkı Tankut Akay, Prof. Dr. Haldun Selçuk, Prof. Dr. Halil İbrahim Aydın, Prof. Dr. Handan Özdemir, Prof. Dr. Hatice Seyra Erbek, Prof. Dr. Hediye Seval Akgün, Prof. Dr. Hulusi B. Zeyneloğlu, Prof. Dr. Hüseyin Cem Önal, Prof. Dr. Hüseyin Demirörs, Prof. Dr. Hüseyin Doruk, Prof. Dr. İ. Haldun Müderrisoğlu, Prof. Dr. İlhami Kuru, Prof. Dr. İlkay Erdoğan, Prof. Dr. İmren (Vardarlı) Akkoyun, Prof. Dr. İsmail Cengiz Tuncay, Prof. Dr. Kamran Gülşahı, Prof. Dr. Kenan Araz, Prof. Dr. Kıvanç Yamanel, Prof. Dr. Kürşad Tokel, Prof. Dr. Lale Olcay, Prof. Dr. Levent Naci Özlüoğlu, Prof. Dr. Leyla Elif Sade Akdoğan, Prof. Dr. Mehmet Bülent Özin, Prof. Dr. Mehmet Coşkun, Prof. Dr. Mehmet Dalokay Kılıç, Prof. Dr. Mehmet Ergun Öksüz

Ankara Başkent Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Başkent Üniversite Hastanesinde Covid-19 aşısı yapılıyor mu? Sinovac veya Biontech aşısı olmak üzere her iki aşı da yapılabiliyor. Aşı randevusu almak zorunludur.
Ankara Başkent Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Ankaray ile Bahçelievler durağında inerek, Başkent Hastanesi’nden geçen EGO hatları ile veya Bahçelievler’den geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane Ankara’nın merkezi noktasındaki bir konumdadır.
Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi adresi nerede? Ankara, Çankaya ilçesi, Bahçelievler’de bulunmaktadır.

*** Başkent Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7