Adıyaman 400 Yataklı Devlet Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatı

adıyaman 400 yataklı devlet hastanesi

Devlet hastaneleri – Adıyaman devlet hastaneleri rehberinden Adıyaman 400 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

400 YATAKLI ADIYAMAN DEVLET HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Adıyaman 400 Yataklı Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren kamu hastanesidir. SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS kapsamında ücretsiz muayene olunabilmektedir. Ancak herhangi bir sağlık güvencesi olmaksızın yani Adıyaman 400 Yataklı Devlet Hastanesi sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katılım payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Adıyaman 400 Yataklı Devlet Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hasta, Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesine dahil olmuş olup, randevu için bu hastaneye başvurulmalıdır.

Adıyaman 400 Yataklı Devlet Hastanesi doktorları – hekimleri: Prof. Dr. İbrahim KÖKÇAM, Uzm.Dr. Emine ÖZKUL KILINÇ,     Uzm.Dr. Birgül ÖZKESİCİ,    Uzm.Dr.Ahmet Uğur ATILAN,      Prof.Dr. Mehmet TURĞUT,     Doç.Dr. Habip ALMİŞ,     Doç.Dr. İbrahim Hakan BUCAK,     Doç.Dr. Çapan KONCA,     Doç.Dr.Levent KORKMAZ,     Uzm.Dr. Sevim TAŞAN YENİGÜN,     Uzm.Dr.Sariha BUYUKLUOĞLU,     Uzm.Dr.Hasibe Çiğdem ERTEN,     Uzm.Dr. Saadet ERTAŞ,     Uzm.Dr.Gökhan ÇORAPLI,    Uzm.Dr.Gülcan SEÇİLMİŞ,     Uzm.Dr. Aşkı VURAL ,    Uzm.Dr. Mükerrem KARTAL,     Uzm.Dr. Erkan ÇAKMAK,     Uzm.Dr. Bülent KARAKAYA,     Uzm.Dr.Ali DOĞAN,     Uzm.Dr. Semanur TUTUK,     Opr.Dr. Salih ALPEREN,     Op.Dr. Gözde AKSOY AYDEMİR,     Op.Dr. Emre AYDEMİR,     Op.Dr.Hasan Görkem MARKİRT,     Op.Dr.Burak ÖREN,     Op.Dr. Osman ARSLANHAN,     Opr.Dr. Yaşar TEKİN,    Op.Dr.Yusuf Salim URCUN,     Opr.Dr.Abuzer Deniz SÜRÜCÜ

Adıyaman 400 Yataklı Devlet Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR laboratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
400 Yataklı Devlet Hastanesinde Covid-19 aşısı yapılıyor mu? Sinovac veya Biontech aşısı olmak üzere her iki aşı da yapılabiliyor. Aşı randevusu almak zorunludur.
400 Yataklı Adıyaman Devlet Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hastanesi durağından geçen belediye otobüsleri ile minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane Adıyaman’ın merkezi noktalarına yakın sayılabilecek bir konumdadır.
400 Yataklı Hastanesi adresi nerede? Adıyaman, Merkez ilçesi, Ziyaretpayamlı’da bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Adıyaman 400 Yataklı Devlet Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7