Sincik Devlet Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatı

sincik

Devlet hastaneleri – Adıyaman devlet hastaneleri rehberinden Sincik Eğitim ve Araştırma Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

SİNCİK DEVLET HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Sincik Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren kamu hastanesidir. SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS kapsamında ücretsiz muayene olunabilmektedir. Ancak herhangi bir sağlık güvencesi olmaksızın yani Sincik Devlet Hastanesi sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katılım payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Sincik Devlet Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Tam adı Sincik Devlet Hastanesi olan bu sağlık kurumu ilçe hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Personel alımı, memur alımı için hastanenin duyurularını takip ediniz.

Adıyaman Sincik Devlet Hastanesi doktorları – hekimleri: Uzm. Dr. Ramazan Sarıgül, Diş Hekimi Mehmet Ali Taşkın, Uzm. Dr. İnsaf Yılmaz, Dr. Halit Aksay, Diş Doktoru Ayşe Nur Dönmez
Sincik Devlet Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Malatya’dan ya da Adıyaman’dan kalkan Malatya – Sincik minibüsleri veya Adıyaman – Sincik minibüsleri ile ulaşım sağlanabilir.
Çelikhan Hastanesi adresi nerede? Adıyaman, Sincik ilçesi, Yarpuzlu Yolu mevkiide bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Sincik Devlet Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7