Bakırköy Devlet Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatı

bakırköy devlet hastanesi

Devlet hastaneleri – İstanbul devlet hastaneleri rehberinden Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

BAKIRKÖY DEVLET HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Bakırköy Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren kamu hastanesidir. SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS kapsamında ücretsiz muayene olunabilmektedir. Ancak herhangi bir sağlık güvencesi olmaksızın yani Bakırköy Devlet Hastanesi sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katılım payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Bakırköy Devlet Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastanenin tam adı Bakırköy Dr. Sadi Konuk Devlet Hastanesi’dir. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ile Bakırköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nden farklı yerleşkelerde hasta kabulü yapmaktadır. Bu hastanede adli tıp merkezi bulunmaktadır.

Bakırköy Devlet Hastanesi doktorları – hekimleri: DR. RECEP AKPINAR, DR. SELMA FETTAHOĞLU ÜSTEL, DR. ZEYNEP TOPKARCI, DR. BURÇE CAN KURU, DR. ESRA VARNALI, DR. OSMAN KÖNEŞ, DR. AHMET CEM DURAL, DR. CEMİL SÜLÜŞOĞLU, DR. AYHAN ŞAHİN, DR. HAKAN SEYİT, DR. MUHAMMET ARİF KARAKAYA, DR. HÜSNÜ AYDIN, DR. HAKAN KOÇOĞLU, DR. EVİN BOZKUR, DR. FARUK KARANDERE, DR. EBRU ÖZTÜRK, DR. İSMET BAHTİYAR, DR. BAHAR ÖZDEMİR, DR. CELAL YOLA, DR. AYSUN FENDAL TUNCA, DR. NİHAL ÇALLIOĞLU ÖZEN, DR. KEMAL HASAN SOLAK, DR. ATİLLA ÇANKAYA, DR. CİHAN KAYA, DR. LEVENT YAŞAR, DR. DİLAY KARABULUT, DR. BÜLENT GÜRÇAY, DR. SEDA TÜKENMEZ KARAKURT, DR. ERSAN OFLAR, DR. ALPARSLAN ŞAHİN, DR. ONUR ERDOĞAN, DR. HAYRİYE ÖRNEK, DR. MURAT ÇABALAR, DR. ZEYNEP VİLDAN OKUDAN, DR. ESRA DERYA DİNÇ POLAT, DR. EKREM GÜNER, DR. YAVUZ ONUR DANACIOĞLU, DR. FEYZİ ARDA ATAR, DR. SELÇUK ŞAHİN, DR. ABDÜLMÜTALİP ŞİMŞEK, DR. ALİ İHSAN TAŞÇI, DR. NADİR KALFAZADE

Sadi Konuk Devlet Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR laboratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Bakırköy Sadi Konuk Devlet Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Metrobüs veya metro ile Bahçelievler durağında inerek, Bakırköy Dr. Sadi Konuk Hastanesi durağından geçen İETT hatları ile veya Bakırköy Devlet Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un merkezi noktalarına uzak bir konumdadır.
Sadi Konuk Hastanesi adresi nerede? İstanbul Avrupa Yakası, Bakırköy ilçesi, Zuhuratbaba’da bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Bakırköy Devlet Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

One thought on “Bakırköy Devlet Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatı


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7