Esenyurt Devlet Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatı

esenyurt devlet hastanesi

Devlet hastaneleri – İstanbul devlet hastaneleri rehberinden Esenyurt Eğitim ve Araştırma Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

ESENYURT DEVLET HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Esenyurt Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren kamu hastanesidir. SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS kapsamında ücretsiz muayene olunabilmektedir. Ancak herhangi bir sağlık güvencesi olmaksızın yani Esenyurt Devlet Hastanesi sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katılım payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Esenyurt Devlet Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastanenin tam adı Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi olup, hasta yoğunluğu yüksek olan bir tıp merkezidir. Esenyurt Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi ile Kızılay Ek Hizmet Binası olmak üzere merkez yerleşke dışında iki tıp merkezi daha mevcuttur.

Bakırköy Devlet Hastanesi doktorları – hekimleri: Dr. Ercan Tomatır, Dr. Ayşem Gül Arıcı, Dr. Şahan Durmaz, Dr. Ekrem Ersöz, Dr. Atilla Kilitçioğlu, Dr. Alper Erdan

Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR laboratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Metrobüs veya metro ile ile doğrudan ulaşım sağlanamaz. Esenyurt Necmi Kadıoğlu Hastanesi durağından geçen 142A, 142B, ES1, 142ES numaralı İETT hatları ile veya Esenyurt Devlet Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un merkezi noktalarına uzak bir konumdadır.
Necmi Kadıoğlu Hastanesi adresi nerede? İstanbul Avrupa Yakası, Esenyurt ilçesi, Fatih’te bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Esenyurt Devlet Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7